Всего ответов: 116

Главная » 2007 » Август » 16 » Кубок України (тестовий сезон)
Кубок України (тестовий сезон)
22:04

Пройшов 1 відбірний тур кубку України, в якому брали участь команди, що опинилися після 6 турів чемпіонату нижче 14 позиції. Одразу зазначу, що наскільки я зрозумів це спрямоване на те, щоб два колектива відсіяти, таким чином розпочавши кубок з 1\8!
Детальніше далі в огляді:

Іллічівець (Маріуполь) 3:0 Арсенал (Київ)
Столичний Арсенал завітав до Маріуполя, напевно далася взнаки втома Киян, які в 6 турі чемпіонату зіграли в нічию з Ужгородським Закарпаттям. Перший тайм ще більш менш трималися, намагалися створити біля воріт Ігоря Шуховцева щось небезпечне, але то кіпер відмінно грав на останньому рубежі, то оборона не давала "розвернутися" атакам Арсенала. На перерву команди пішли з рівним результатом. Другий тайм.....настав час вже господарів! Після нетривалої розвідки Маріупольців, атаки почали давати свої плоди: Аран Акобян забив 2 голи (57,62хв). Минає ще 4хв і Костянтин Бабіч змінює рахунок вже до розгромних 0:3! Заслужена перемога гравців Іллічівця, на яких думаю в Києві чекає "приємний" сюрприз у матчі відповіді...!

Кривбас (Кривий Ріг) 1:0 ФК Харків (Харків)
На своїй арені Криворіжці приймали гостей з Харкова, і нарешті здобули свою першу перемогу в цьому сезоні! Хочется зазначити, що при такій як для осені вийнятковій холоднечі, стадіон був забитий майже вщент! Також погодні умови я думаю поспроияли тому, що футболісти обох команд грали в атакуючий футбол! Багато бігали, щоб не замерзнути!:) Харківчани грали від оборони і це в них дуже гарно виходило, однак що не говори, але швидкий гол у футболі має дуже велике значення! Цього могли добитися футболісти Кривбаса на 10хв, це зробив молодий талант - Олександр Іващенко відмінним ударом з-за меж штрафного майданчику! "Як то кажуть? -Кращий захист, то напад". Це наочно нам довели Криворіжці, впевнено втримавши рахунок до завершення матчу.

Просмотров: 928 | Добавил: BELYI | Рейтинг: 5.0/2 |