Главная » 2007 » Август » 15 » 6-й тур Чемпіонату України
6-й тур Чемпіонату України
12:37

6-й Тур Чемпіоната України
Відбувся шостий тур регулярного чемпіонату України.В перш за все треба відмітити зміну лідера.Після нічиї в Києві,Закарпаття пропустило вперед Запоріжців.Також почали виділятись аутсайдери,якім так і не вдається одержати першу перемогу...

ФК Харьков - Іллічівець 1-1
В цьому матчі зустрілися два аутсайдери чемпіонату,жодна з цих команд ще не відчувала радість перемоги.А Харківчани взагалі до цього матчу не набрали жодного очка.
Матч розпочався дуже добре для ФК Харькова,вже на першій хвилині Гуванчмухамед Овеков,відкрив рахунок!!!До перерви була рівна боротьба.На початку другого тайму Іллічівець зрівняв рахунок,гол на 47 хвилині забив ветеран Аран Акобян.Після цього голу Іллічівець взяв ініціативу до своїх рук,але довести матч до перемоги йому не вдалося,ударам бракувало точності.В підсумку 1-1,перше очко в актив Харькова.

Чорноморец - Нафтовик 3-1
Упевнена перемога одного з конкурентів на золото.Просто неймовірно зіграв півзахист,який не дав жодного шансу Нафтовику.Дуже рідко Нафтовику вдавалось підійти до воріт Віталія Руденка.Півзахист Чорноморця просто знущався з Охтирських гравців.В пдісумку заслужена перемога 3-1

Динамо - Карпати 1-2
Не радують своєю грою столичні футболісти.В останніх трьох матчах динамівці пропустили 11 мячів,а забили 1.Дуже печальна статистика.
А розпочалося все дуже добре.Динамівці забили першими,на 33-й хвилині гол забив Румин Гіоане.Не довго раділа Київська публіка,прошло всього 6 хвилин,і раділи вже вболівальники Карпат,на 39 хвилині рахунок зрівняв Батиста.На перерив пішли з рахунком 1-1.В другому таймі була рівна та не цікава боротьба,логічним підсумком мала стати нічия,але сьогодні фарт був на боці зелено-білих,на 80-тій хвилині Лвівьян вперед вивів Леонід Ковель.З таким рахунком і закінчили.

Арсенал - Закарпаття 1-1
В столицю приїхав лідер..Мабуть у дуже доброму настрої,адже в попередньму турі Ужгородці розгромили Динамо з рахунком 5-0.Та й гра Арсенала не така як того хотілось.Мабуть Закарпаття не чекало на такий теплий прийом.На 7-й хвилині канонір Герасимюк виводить Арсенал вперед!!!Такого мабуть самі каноніри не чекали!Як не дивно,після забитого голу Арсенал не став закриватися в захисті,вони на рівних грали з Ужгородцями,та майже не припускали помилок у захисті.Але як часто буває,одна помилка може стати роковою...На прикінці тайму,каноніри вже думали про перерву,а в цей час прудкий Витошинський зрівняв рахунок,1-1.У другому таймі була не цікава рівна гра без моментів,логічний підсумок,1-1.

Шахтар
- Дніпро 0-2
Як і Динамо,Шахтар не показує ту гру,яку від нього чекають.
Дніпровці не дали жодного шансу супернику,вони домінували всю гру,завдали дуже багато ударів,деякі просто убойні,але їм бракувало точності.На перерву пішли при нульовому рахунку.В другому таймі Балабанов забив два голи,оформивши впевнену перемогу над грандом.Якщо Дніпро так триматиме,то в них є всі шанси вступити на гонку за чемпіонством.

Кривбас - Таврія 0-0
Дуже млява та не цікава гра відбулася у Кривому-Розі,мабуть на неї вплинув дождь який йшов під час матчу.Кривбасу треба було здобувати першу перемогу,але ця подія перенеслась на невизначений срок smile

Металіст - Ворскла 2-2
Сама цікава гра відбулася у Харькові.Тут глядачі за сім хвилин побачили 4 голи.Якимось неймовірно-фантастичним чудом Дмитро Кривий на 22 хвилині забив два голи!!!Публіка була в шоці,а Дмитро на сьомому небі:)Здавалось що Металіст посипався..0-2,та ще на 22-й хвилині..Але якимось чином команда перестроїлась,та понеслась на ворота Полтавчан,і не прогадала!На 26-й хвилині молодий Руслан Фомин скорочує рахунок,а ще через три хвилини він його зрівнює!!!Глядачі в екстазі!Далі була не менш цікава гра,але вже без голів.Шанси на перемогу мали обидві команди,але в підсумку 2-2.

Металлург Д - Металлург З 1-2
Запоріжці одержали свою п"яту перемогу підряд,і нарешті їм вдалося посісти першу сходинку.В цьому матчі була вольова перемога.На 17-й хвилині Косирін виводить команду вперед,1-0!Після цього голу дончани віддали ініциативу Запоріжцям,за це вони і поплатилися.На 24 хвилині Лазарович зрівнює рахунок,1-1.Після цього голу гра знову нормалізовалась.До самого кінця матчу була рівна боротьба,але під кінцівку Запоріжці всетаки дожали своїх суперників.Все той же Лазарович на 85 хвилині виводить вперед свою команду.1-2,гостьова перемога яка дає першу сходинку.

Сталь - Зоря 3-0
В донбаському дербі зійшлися два рівних суперника,але тактично Сталь була просто неперевершена.Розгром розпочався,на першій хвилині,цей гол мабуть зломив моральний дух Зорі.Але створювати моменти їм всетаки вдавалось,але це були просто моменти...В цей час Сталь не просто створювала моменти,а й реалізовувала їх.На 25 хвилині Касьянов подвоює рахунок,а на 68 Бито одночасно оформлює дубль та розгромний рахунок.3-0!

Вже сьогодні мають пройті перші відбіркові матчі кубку України,буде дуже цікаво.

Просмотров: 956 | Добавил: n0a | Рейтинг: 5.0/2 |